Hakkımızda

Firmamız on iki yıllık Otomotiv imal ve üretim tecrübelerinden sonra, 2011 Yılında Ankara Yenimahalle' de orta büyüklükte bir atölye' de otobüs, kamyon ve benzeri hizmet araçlarına takometre,takoğraf ithalat ihracat ve montaj servisi olarak kurulmuştur.

Bununla yetinmeyen firmamız aynı yıllarda dört çeker veya arazi araçları olarak bilinen motorlu taşıtlara,Ön ve arka tampon, basamak, üste monte edilebilir port bagaj, römork, karavan üretim,satış hizmetine' de başlamıştır.

Yine aynı yıllarda "MKE" ve benzeri kurumların açtığı ihalelere katılarak hurdaya ayrılmış araçları alarak yenileme işlemi sonrasında tekrar ülke ekonomisine kazandırmıştır.

Firmamız 2015 yılından itibaren Benzeri ilginin daha fazla olduğu ve herkes tarafından da bilindiği üzere Kapadokya balon turlarında kullanılan arazi araçlarının yenilemesi, tamiri, temini konularında yurt içi ve dışı yapmış olduğu çalışmalar bulunmaktadır.

Misyonumuz

Firmamız ithal olarak ülkemize getirilen araçların pahalı arazi araçlarının geri dönüşümü yerine, yenilenerek günümüz teknolojisi ile ülkemize ve ekonomiye geri kazandırılması amaçlanırken, Bu pahalı arazi araçlarının daha uygun fiyatlarla bir pazar oluşturarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını ilke edinmiştir.

Bu tip arazi araçları ve dört çekerlerin ihtiyacı olan römork,karavan, basamak,ön muhafaza, tampon gibi yan sanayi ürünlerin kendi imkanlarımızla üretimi teminini yaparak ülke ekonomisine sağladığımız katkının artırılması da amaçlarımız arasındadır.

Vizyonumuz

Firmamız yakın zaman 'da Yenileme (remake) işlemlerinin bayilik yoluyla Türkiye genelinde yaygınlaşmasını, Kullanmış olduğumuz yapım ve uygulama tekniklerinin firmamız standartlarına uygun şekilde yapılmasını, istihdammın artırılması sağlamak için kurs ve eğitimler düzenleyecek.

Bu sayede sadece arazi araçlarını değil diğer taşıtlarında standart ve kaliteye uygun biçimde ülke ekonomisine kazandırılmasını.Tarafımızdan verilecek kurslar sayesinde hobi ve benzeri amaçlarla bilgi edinmek isteyenlere kapılarını açacaktır.